rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  



 

Share
 

 seniems nariams

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
RašytiTemos pavadinimas: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimePir. 09 15, 2014 6:17 pm

svarbi infomacija


forumą pertvarkėme visiškai naujai, todėl senos temos buvo perkeltos į šiūkšlinę. taigi, jeigu reikia kokios svarbios (kaip biografijos tema, kurią būtinai turėsite persidaryti į naują, ar šeimos), praneškite čia. taip pat ištrynėme narius, kurie buvo parašę mažą kiekį pranešimų (iki 50). jeigu nespėjote pasisakyti mūsų ask'e dėl veikėjo palikimo forume, taip pat rašykite, žiūrėsim ką galim padaryti. mylim ir bučiuojam, labai pasiilgom!
GONE GIRL
GONE GIRL
Great minds have purposes, others have wishes

POSTS : 3276
REPUTATION : 309
CREDIT : meow_lady

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeŠt. 10 04, 2014 6:37 pm

sveiki, aske lyg ir prašiau charles valois anketą palikti, bet whatever, tada bent malonėkit el paštą zivile123@gmail.com pakeisti, nes neleidžia iš naujo registruotis
avatar
////
Svečias


seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeŠt. 10 04, 2014 6:38 pm

neseniai tik paprašei, tai... pakeisim.
GONE GIRL
GONE GIRL
Great minds have purposes, others have wishes

POSTS : 3276
REPUTATION : 309
CREDIT : meow_lady

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeŠt. 10 04, 2014 7:51 pm

būtų žiauriai zjbs jei mano seną šeimą atkastumėt man atrodo mano anketą dabar alec turi pavadinimo tikrai nepamenu :D
charles valois
charles valois
NO POWER OVER THE PAST EXCEPT TO COVER

POSTS : 85
REPUTATION : 4
LIVE IN : france
CREDIT : justinianas

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeŠt. 10 04, 2014 7:52 pm

einu ieškot. :D
ESTHER
ESTHER
LET REASONS HOLD THE REINS TO YOUR BEING

POSTS : 2065
REPUTATION : 201
LIVE IN : france
WORK : hotel owner
CREDIT : meow_lady

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeAntr. 10 07, 2014 4:41 pm

sveiki, man atrodo, jog jau nebeatgausiu savo Merritos, ar bent jos acc :// nebežinau ar apsimoka grįžt.
avatar
greta
Svečias


seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeAntr. 10 07, 2014 4:49 pm

Deja, bet kaip jau ir sakiau, veikėjas pas mane Mary, o acc... *galvoja* kažkas pasiėmė, tik vat kas - tikrai nežinau. Visgi prisijungti tikrai apsimoka! Postus, kiek ten jų turėjai, tikrai greitai susirinksi, jeigu norėsi, o veikėjas ir kitas prilips, jei teisingai pasirinksi ;*
MARY REYNE STUART
MARY REYNE STUART
A LOVE LIKE THIS WON'T LAST FOREVER

POSTS : 825
REPUTATION : 33
BIRTHDAY : 1996-01-26
AGE : 28

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeAntr. 10 07, 2014 4:52 pm

Tiesiog, aš galvojau, kad praneš visvien, kaip aktyviai nariai,kad galiu sugrįžti/pasiimti seną acc, bet kai vėl prie naujo pratintis, o tikrai tam laiko reiktų, tai nežinau...:??
avatar
Greta2
Svečias


seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeAntr. 10 07, 2014 5:02 pm

Buvo ask'as, kuriame visi seni (ir nauji) nariai galėjo pasireikšti, o kadangi pati apie atgaivinimą sužinojau pora savaičių prieš atidarymą, nieko ir nesakiau niekam :) norėjai pasilikti veikėją - reikėjo susižiūrėti. Niekas aplinkui nešokinės
MARY REYNE STUART
MARY REYNE STUART
A LOVE LIKE THIS WON'T LAST FOREVER

POSTS : 825
REPUTATION : 33
BIRTHDAY : 1996-01-26
AGE : 28

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeAntr. 10 07, 2014 5:21 pm

tikrai neverta nesiregistruoti vien dėl to ,kad kažkas kitas turi tavo veikėją ,juk yra nuostabių veikėjų :) Man asmeniškai panašiai buvo milijoną kartu ir ar pasiimdavau kitą veikėją ir vaidindavosi dar geriau :*
Madeleine Cordell
Madeleine Cordell
NO POWER OVER THE PAST EXCEPT TO COVER

POSTS : 39
REPUTATION : 0
CREDIT : neonghetto

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeAntr. 10 07, 2014 5:22 pm

Na, jin jau man parašė, kad nesiregistruos... Jos pasirinkimas ;;
Nors irgi manau, kad dėl veikėjo neverta nesiregistruoti, jeigu situacija patinka.. Žinoma visokių žmonių yra.. ;D
MARY REYNE STUART
MARY REYNE STUART
A LOVE LIKE THIS WON'T LAST FOREVER

POSTS : 825
REPUTATION : 33
BIRTHDAY : 1996-01-26
AGE : 28

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitimeAntr. 10 07, 2014 7:15 pm

visų pirma tai pradėjome tvarkytis prieš kokį mėnesį, asko linkas buvo tikrai parašytas. jeigu per tiek laiko neužsukot, tikrai nežinojom ar grįšit. penkias dienas nesilankot - veikėjas gali būti atiduotas. beveik visuose forumuose taip. o antra ir veikėjų pilnas sąrašas.
GONE GIRL
GONE GIRL
Great minds have purposes, others have wishes

POSTS : 3276
REPUTATION : 309
CREDIT : meow_lady

seniems nariams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: seniems nariams seniems nariams Icon_minitime


Sponsored content



seniems nariams Empty
 

seniems nariams

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 
IT WAS TREASON
 :: 
love is irrelevant to people like us
-